אודות אקטיבו

אנחנו מאמינים שעם קצת יצירתיות, יוזמה ואנרגיה אפשר להרוויח כסף כמעט מכל נכס שקיים בעולם! וכשמדובר בנכסים דיגיטליים… הרווחים יכולים לשנות לכם את החיים.

 

נעים להכיר. אנחנו אקטיבו – צוות של יזמים דיגיטליים נמרצים. במהלך השנים האחרונות פעלנו במגוון תחומים בעולם הדיגיטל: קידמנו אתרים, ניהלנו דפים ברשת והקמנו מספר נכסים דיגיטליים משגשגים שמכניסים לנו מאות ואלפי שקלים מדי יום. 

 

אחרי תקופה, בה הכרנו לעומק את עולם הנכסים הדיגיטליים, גילינו שאין בישראל אף פלטפורמה בה ניתן להציב נכסים דיגיטליים למכירה באופן מסודר. כשמישהו מעוניין למכור נכס הוא מפרסם אותו בפייסבוק, מספר עליו לחברים או משתמש בפלטפורמת מכירה אחרת. התוצאה: חשיפה מועטה לנכס שלכם, וכתוצאה מכך – סיכוי נמוך למכור אותו ברווח גבוה. 

 

לכן החלטנו לעשות מעשה: להקים אתר שיחבר בקלות מקסימלית בין כל מי שמחזיק בנכסים דיגיטליים לכל מי שמעוניין לרכוש נכסים דיגיטליים. 

מכירת נכסים דיגיטליים

אז מהם בעצם נכסים דיגיטליים?

נכס דיגיטלי הוא אזור באינטרנט שנמצא בבעלותכם. זה יכול להיות אתר אינטרנט, דומיין, דף ברשת חברתית, ערוץ יוטיוב, חנות איקומרס – כל "מקום" שאפשר להגיע אליו ברשת, ואתם אחראים לתוכן שמופיע בו.

מאחר וניתן להעביר את הבעלות של נכס מאדם לאדם – להפוך אדם אחר לאדמין של הנכס – מדובר במוצר סחיר שניתן לקנות ולמכור. אם, לדוגמה, רכשתם נכס אינטרנטי יציב בסכום של 20,000 ש"ח שמנפיק סכום של 1,000 ש"ח מדי חודש (דרך מכירת לידים, שיווק שותפים, מוניטיזציה ועוד) תחזירו את ההשקעה על הנכס תוך 20 חודשים, ותוכלו גם להגדיל את הרווח יותר ויותר – כתלות ביכולות שלכם ובזמן שתשקיעו בקידום ופיתוח הנכס.

בקיצור, מדובר בתחום מתפתח, חדשני ואינסופי, שאנחנו צופים שיהפוך יזמים רבים למצליחים מאוד בעשרות השנים הבאות. אז יאללה, קפצו על הרכבת ובואו למכור נכסים דיגיטליים, לקנות נכסים דיגיטליים וללמוד איך כדאי להשקיע!

מוזמנים לקרוא בהרחבה על הנושא הזה ועל עוד נושאים רבים אחרים במרכז הידע שלנו.

הטכנולוגיה

כדי להפוך את חווית השימוש שלכם באתר לכיפית ונוחה במיוחד, בנינו אותו בהקפדה כדי לגרום לכם להנות מכל דף וכפתור. פלטפורמת המכירה שלנו היא מאובטחת, נוחה לשימוש (תנסו בעצמכם!) וברורה מאוד. עדיין לא בטוחים מי נגד מי? אנחנו כאן לשירותכם.

הצוות

צוות האתר מורכב מקבוצת יזמים דיגיטליים עם ניסיון רב בעולם הנכסים הדיגיטליים והשיווק. יחד איתנו פועל צוות מקצועי של כותבי תוכן, מומחי קידום, מומחים משפטיים ומעצבים, בעלי שנים של ניסיון בקידום נכסים במדיה ובמתן חווית שימוש מעולה.

החזון

אנחנו רוצים שכשתשאלו את עצמכם "איפה אוכל למכור/לקנות נכס דיגיטלי?" התשובה המיידית תהיה אקטיבו. שאקטיבו יארח כל אדם בישראל שרוצה למכור או לקנות נכס אינטרנטי. וכמובן - שתהנו להשתמש באתר, שתצליחו למכור ולקנות ושתרגישו שאתם מצליחים להתקדם ולהתפתח בזכות הפלטפורמה שלנו.

זה לא העתיד, זה ההווה. השקיעו בנכס דיגיטלי.

מעולם לא היה קל יותר להשקיע ולקנות נכסים דיגיטליים. עם המערכת של אקטיבו תוכלו לסנן ולפלטר את תוצאות החיפוש כך שתוכלו למצוא את הנכס המתאים לכם ביותר בפשטות מירבית.