אודות אקטיבו

אנחנו מאמינים שעם קצת יצירתיות, יוזמה ואנרגיה אפשר להרוויח כסף כמעט מכל נכס שקיים בעולם! וכשמדובר בנכסים דיגיטליים… הרווחים יכולים לשנות לכם את החיים.

 

נעים להכיר שמי טוליק ואני הבעלים של אנחנו אקטיבו – צוות של יזמים דיגיטליים נמרצים שמריצים את סוכנות אקטיבו.

הבעלים הוא אנטולי "טוליק" איידלמן הבעלים של קהילת החשדניסטים ומגוון עסקים בתחום הדיגיטל עם 8 שנות ניסיון בתחום האפליקציות האתרים ובכללי נכסים דיגיטליים בעבר Super Seller באתר Flippa ומאחוריו מעל 50 עסקאות אישיות ומעל 200 עסקאות שהוא והצוות שלו תיווכו בשנים האחרונות.

 

האתר הזה הוא המרקטפלייס הגדול בארץ לעסקים דיגיטליים שחלקם בתיווך מלא שלנו וחלקם של אנשים שפשוט העלו אותם לאתר , לקחת בעירבון מוגבל נתונים תחילה ולעשות בדיקה מקיפה לפני קנייה.

טוליק עובד

הצוות שלנו!

לירן צורף - אקטיבו

הטכנולוגיה

כדי להפוך את חווית השימוש שלכם באתר לכיפית ונוחה במיוחד, בנינו אותו בהקפדה כדי לגרום לכם להנות מכל דף וכפתור. פלטפורמת המכירה שלנו היא מאובטחת, נוחה לשימוש (תנסו בעצמכם!) וברורה מאוד. עדיין לא בטוחים מי נגד מי? אנחנו כאן לשירותכם.

הצוות

צוות האתר מורכב מקבוצת יזמים דיגיטליים עם ניסיון רב בעולם הנכסים הדיגיטליים והשיווק. יחד איתנו פועל צוות מקצועי של כותבי תוכן, מומחי קידום, מומחים משפטיים ומעצבים, בעלי שנים של ניסיון בקידום נכסים במדיה ובמתן חווית שימוש מעולה.

החזון

אנחנו רוצים שכשתשאלו את עצמכם "איפה אוכל למכור/לקנות נכס דיגיטלי?" התשובה המיידית תהיה אקטיבו. שאקטיבו יארח כל אדם בישראל שרוצה למכור או לקנות נכס אינטרנטי. וכמובן - שתהנו להשתמש באתר, שתצליחו למכור ולקנות ושתרגישו שאתם מצליחים להתקדם ולהתפתח בזכות הפלטפורמה שלנו.

זה לא העתיד, זה ההווה. השקיעו בנכס דיגיטלי.

מעולם לא היה קל יותר להשקיע ולקנות נכסים דיגיטליים. עם המערכת של אקטיבו תוכלו לסנן ולפלטר את תוצאות החיפוש כך שתוכלו למצוא את הנכס המתאים לכם ביותר בפשטות מירבית.

שלחו הודעה לבעל הנכס
הודעה*
שם*
טלפון*
אימייל*
דילוג לתוכן